Локації для конференцій в Києві
Комфорт та професіоналізм на кожному кроці
Плануєте проведення конференції, семінару чи іншого заходу? Шукаєте ідеальне місце, де зручність, комфорт та функціональність зустрінуться разом? З KyivHall ваш пошук завершується. Наші локації для конференцій на вулицях Хрещатик, 25 та Володимирська, 79 створені, щоб забезпечити найкращі умови для проведення вашого заходу.

Просторі та світлі конференц-зали

Наші конференц-зали розраховані на комфортне розміщення до 180 осіб. Вони приваблюють своєю сучасністю та зручністю, а також світлими та просторими приміщеннями. Незалежно від масштабу вашого заходу — від невеликих семінарів до масштабних конференцій — у нас ви знайдете відповідний зал, який відповість вашим потребам та створить незабутню атмосферу для учасників.

Спеціальні умови співпраці для громадських організацій та благодійних фондів

Віримо у важливість діяльності громадських організацій та благодійних фондів для розвитку нашого суспільства. Тому пропонуємо спеціальні умови співпраці, які включають знижені тарифи на оренду приміщень, індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучкий графік бронювання. Ми завжди раді підтримати вас у реалізації ваших проектів та сприяти вашій діяльності.

Контактна Інформація

  • Телефон: 093 177 51 70; 0 800 35 71 70 (безкоштовно по Україні)
  • E-mail: mail@kyivhall.com.ua
Не вагайтеся зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації чи бронювання вашого заходу. KyivHall - ваш ідеальний партнер у проведенні конференцій та інших подій!

Наші cookie допомагають сторінці завантажуватися швидше, не більше того. Тому не хвилюйтеся, вони не з'їдять Ваше печиво!