Безкоштовна оренда конференц-зали на Хрещатику у травні 2024!
Шукаєте ідеальне місце для вашої події у Києві? У травні 2024 року ми пропонуємо вам унікальну можливість скористатися нашими конференц-залами на Хрещатику безкоштовно! Це чудова нагода зробити вашу подію незабутньою без додаткових витрат.

Знижка на оренду при замовленні послуг кейтерингу

Але це ще не все! При замовленні послуг кейтерингу на суму від 50 000 грн і більше, ви отримаєте знижку на оренду від 50% до 100%! Це означає, що ваша подія може стати ще доступнішою та вигіднішою для вас.

  • 50% Знижка на оренду: При замовленні кейтерингу на суму від 50 000 грн, вартість оренди знижується на половину! Це чудова можливість зекономити та сконцентрувати ваші фінансові ресурси на інших аспектах вашої події.

  • Безкоштовна оренда: А якщо ви замовите кейтеринг на суму від 100 000 грн і більше, оренда конференц-зали для вас стане абсолютно безкоштовною! Це найвигідніша пропозиція, яка дозволить вам зекономити значну суму та насолодитися всіма перевагами нашого простору безкоштовно.

Використайте цю можливість

Не пропустіть унікальну можливість скористатися нашими конференц-залами на Хрещатику безкоштовно у травні 2024 року! Крім того, отримайте знижку на оренду в залежності від суми вашого замовлення кейтерингу. Зробіть вашу подію незабутньою та вигідною разом з нами!

Контактна інформація

Телефон: 093 177 51 70; 0 800 35 71 70 (безкоштовно по Україні)
E-mail: mail@kyivhall.com.ua
Адреси: вул. Хрещатик, 25; вул. Володимирська, 79

Наші cookie допомагають сторінці завантажуватися швидше, не більше того. Тому не хвилюйтеся, вони не з'їдять Ваше печиво!